System ERP - dla kogo i dlaczego

ERP Poznań

Jak usprawnić pracę w firmie tak, by pracownicy i klienci byli zadowoleni, a firma cieszyła się nieskazitelną renomą i przynosiła wysokie zyski? Być może odpowiedzią na te pytania są systemy informatyczne klasy ERP Poznań, które oferuje firma Integris.

 

Prowadzenie firmy i zarządzanie ludźmi to ogromna odpowiedzialność i spore ryzyko. Należy nieustannie podążać za trendami dotyczącymi branży, by nie pozostać w tyle. Technologia rozwija się z dnia na dzień w zastraszającym tempie. Musisz za nią nadążyć, by móc na bieżąco wprowadzać w swojej firmie istotne zmiany. Czym tak naprawdę jest system ERP Poznań? Jest to system usprawniający pracę całego zespołu. Potrzebny, by nie powiedzieć niezbędny, jest zwłaszcza w średniej wielkości i dużych przedsiębiorstwach, gdzie istnieje kilka lub kilkanaście baz danych. ERP uspójnia bazy tworząc jedną dostosowaną do wszystkich jej użytkowników. Jeśli firma opiera się na kontakcie z klientem, a w znacznej większości tak właśnie jest, ten system informatyczny pozwala na to, by był to kontakt szybki, konkretny, merytoryczny i pozbawiony niepotrzebnego stresu zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Do tej pory, jeśli oczywiście system nie był wdrożony do firmy, pracownik musiał przedrzeć się przez stertę niepotrzebnych mu aktualnie informacji, by w końcu dotrzeć do tej która jego i klienta interesuje. Kolejną ważną kwestią jest to, że stare systemy w z wieloma bazami danych oczywiście wymagały ciągłych aktualizacji, jednak były one wykonywane w najlepszym wypadku raz w ciągu godziny, a w najgorszym w ciągu miesiąca. Nie trudno wyobrazić sobie, jak pogarszało to szybkość i efektywność pracy. Dzięki systemowi ERP baza danych aktualizowana jest na bieżąco, ponieważ informacje dodawane są w czasie rzeczywistym i od razu trafiają tam, gdzie powinny. Każdy ma prawo do pomyłki, więc istnieje ryzyko, że informacje wpisane do systemu mogą być chociaż w cześć niezgodne z rzeczywistością, dlatego ważne jest, by zwracać uwagę na każde słowo, które wprowadzamy do bazy, zawsze można ją edytować, jednak czasami może zdarzyć się tak, że informacja potrzebna jest na już, ktoś aktualnie jej szuka i taką nieprawdziwą przekaże dalej. Istnieje tutaj oczywiście możliwość ograniczonego dostępu, także żadne informacje nie dostaną się w niepowołane ręce. Każdy z pracowników ma dostęp tylko do tej części bazy w której jest kompetentny. Mimo możliwości błędu, systemy ERP Poznań są niemalże niezbędne w większych firmach. Wdrażaniem takich systemów zajmuje się firma Integris, oferuje ona również szkolenia i opiekę powdrożeniową. Systemy ERP w znaczący sposób pomagają w pracy, dzięki temu firma się rozwija i przynosi większe zyski. Dobrze wpływa to także na wizerunek firmy, ponieważ sprawia ona wrażenie podążającej za postępem, godnej zaufania i wartej zainwestowania. Także firma nie zyskuje wyłącznie klientów lecz także inwestorów.

Popularne treści

Kilka słów o oknach dachowych

Okna dachowe to elementy wyposażenia domu, które są niezwykle istotne. Wybór takiego okna może okazać się nie lada wyzwaniem, zwłaszcza dla osób, które wcześniej nie miały z nimi styczności. Na rynku istnieje mnóstwo modeli i jak z tej masy wybrać właśnie to, które będzie dla nas odpowiednie? Oto kilka faktów, które mogą okazać się pomocne.

Czytaj więcej...

Nienudny Poznań

Jak wielu z nas oglądając jakiś film zastanawia się, gdzie był realizowany? Raczej niewielu. Niestety. Kręcenie zwłaszcza prestiżowych produkcji jest dla miasta wyjątkowo ważnym chwytem marketingowym. Film nagrywany w danym mieście odkrywa jego najpiękniejsze zakątki, które zarówno dla mieszańców, jak i przyjezdnych, mogły pozostawać obce. W Polsce jest mnóstwo miast, które zasługują na szczególną uwagę, obfitują w piękne, niepowtarzalne miejsca, które dla ich mieszkańców pozostają nieodkryte.

Czytaj więcej...